شروع دوباره دویچفا | DeutschFa

شروع دوباره دویچفا | DeutschFa

آخرین مطلب منتشر شده در «دویچفا | DeutschFa»، به بیش از دو سال پیش باز می گردد. در آن زمان دویچفا بر روی یک سرویس دهنده رایگان فعالیت می کرد، و به دلیل استفاده از انعطاف پذیری و امکانات بیشتر، قرار شد تا به طور مستقل و با یک سیستم جدید، راه اندازی شود.
در ابتدا قرار شد دویچفا به یک فضای (هاست) مستقل منتقل شود و پس از باز طراحی (ظاهر) وب سایت، آرشیو مطالب به سیستم جدید انتقال یابد و با برنامه ریزی جدید و همچنین تغییراتی در قسمت ها و نحوه ارایه مطالب، با برنامه و به صورت منظم ادامه فعالیت وب سایت با قدرت از سر گرفته شود. اما متاسفانه به دلایلی این امر میسر نشد.
از زمان توقف فعالیت دویچفا، تغییر و تحول های جدیدی در دنیای وب و همچنین شبکه های اجتماعی و به طور گسترده، شبکه ها و سایت های گوشی محور شکل گرفت، و سایت ها و سیستم های جدیدی پا به عرصه وجود گذاشتند و به طبع آن فعالیت کاربران هم تحت تاثیر آن‌ها قرار گرفت. با گذشت زمان و  محبوبیت روز افزون این سیستم ها و شبکه ها در میان کاربران ایرانی، دریچه ای جدید برای ارایه محتوا گشوده شد.
با توجه به موارد گفته شده در بالا قطعا استراتژی ارایه محتوا نیز دستخوش تغییراتی شد و فعالیت مستمر و گسترده در سایت ها و شبکه های اجتماعی، خصوصا شبکه های گوشی محور، در برنامه قرار گرفت. در ادامه بعد از وقفه ای تقریبا دو ساله در آذر ماه ۹۵ با اضافه شدن نیروی جدید، قرار به از سرگیری روند طراحی و آغاز به کار مجدد دویچفا در ابتدای سال ۲۰۱۷ میلادی شد. که با توجه به برنامه ریزی ها، فعالیت روزانه در اینستاگرام و همچنین کانال تلگرام و سایر شبکه های اجتماعی برنامه ریزی و قبل از راه اندازی مجدد سایت آغاز شد، تا بتوان کاربران را به فضای مورد نظر نزدیک کرد و در ابتدای سال میلادی همزمان با آغاز به کار مجدد سایت، علاوه بر فعالیت وب سایت، فعالیت در این شبکه ها و سایت ها هم منظم تر و به صورت هماهنگ و تکمیل کننده سایت، ادامه یابد.
متاسفانه بنا به دلایلی این بار هم کار ها طبق برنامه پیش نرفت، و تقریبا ادامه فعالیت به زمان نا معلوم بعدی موکول شد.
امروز بالاخره بعد از بیش از دو سال، «دویچفا | DeutschFa» فعالیتش را دوباره آغاز کرد.
در ابتدا قرار بود مطالب قدیمی به صورت کامل به همان صورتی که در نسخه قدیمی بودند و در همان تاریخ های ثبت شده، به سایت جدید منتقل شوند. اما بعد از صحبت های انجام شده با اعضای گروه، تصمیم گرفته شد که مطالب مهم به صورت کامل تر بازنویسی شده و در تاریخ جدید در نسخه جدید دویچفا ثبت شوند.
به عبارت دیگر، نسخه جدید «دویچفا | DeutschFa» یک شروع تازه است، و این امکان را به کاربرانی که تازه با دویچفا آشنا شده اند می دهد که از ابتدا با آموزش‌‌ها پیش بروند. برای کاربرانی که دویچفا را از ابتدا دنبال می کردند، هم این مطالب علاوه بر مرور، (به دلیل اضافه شدن و کامل تر شدن تا حد ممکن) تازگی خواهد داشت.
این بار سعی داریم منظم تر و به صورت مستمر، فعالیت را ادامه دهیم. ممکن است در ابتدا این روند کمی کند باشد، اما سعی ما این است که در ادامه به هدفی که تعیین کرده ایم، با سرعت مورد نظر برسیم.
نسخه حاضر، نسخه بتا (آزمایشی) است که طبعیتا دارای اشکالات و کاستی هایی است که به مرور زمان سعی خواهیم کرد آن‌ها را رفع کنید. خوشحال می شویم اگر با مشکلی روبر شدید، به ما اطلاع دهید. همچنین انتقادات و پیشنهادات شما در هرچه بهتر شدن فعالیت و ارایه مطالب به ما کمک خواهد کرد.
به زودی قسمت های جدید سایت تکمیل می شوند و در دسترس قرار خواهند گرفت. برنامه های ویژه ای در نظر گرفته ایم که به زودی از آنها رونمایی خواهیم کرد.

ما را در سایت های دیگر و شبکه های اجتماعی از طریق آدرس های زیر دنبال کنید:
اینستاگرام: @deutschfa
تلگرام: @deutschfa
توییتر: @deutschfaa

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *